“UŞAK’A TARİHİNDE YAPILMAMIŞ YATIRIMLARI YAPTIK”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında Uşak 15 Temmuz Şehitler Meydanı'nda vatandaşlara seslendi.

“UŞAK’A TARİHİNDE YAPILMAMIŞ YATIRIMLARI YAPTIK”

7’den 70’e binlerce vatandaş miting alanını doldururken polisler tarafından geniş güvenlik önlemleri alındı. 15 Temmuz Şehitler meydanında Uşaklılara seslenen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasında "Bizler de sizlere aşığız ve sevdalıyız. Aşıklar sevdikleri için en güzelini ister biz de Uşak, ülkemiz ve milletimiz için en güzelini istiyoruz. Sizleri en güzele layık gördüğümüz için 17 yıldır dur durak bilmenden çalışıyoruz. Milletimizin emanetini yere düşürmeden geleceğe taşımak için her türlü mücadeleyi veriyoruz. Bu kolay olmadı, karşımıza yeri geldi vesayet güçleri çıktılar. Yeri geldi sokakları karıştırmak istediler. Yeri geldi emniyet ve yargı teşkilatındaki hainler ile ülke yönetimine el koymaya kalktılar. Yeri geldi içimizden vurmaya kalktılar. Yeri geldi seçimleri milletimizin iradesine karşı hesaplamaya kalkıştılar. Yeri geldi içimizden FETÖ'cüler ile bizi vurmaya kalktılar. Yeri geldi canlı bomba ve çukur bombaları ile ülkemizi terörle boğmaya çalıştılar. Hiçbiri olmayınca, doğrudan doğruya tank, helikopter ve silahla milletimizin canına kast ettiler. Tutmayınca sınırlarımız boyunca terör koridoru oluşturup ülkemizi tehdit etmeye çalıştılar. Biz sahaya girince ekonomimize saldırarak milletimizin aşına, ekmeğine göz diktiler." dedi.

Uşak’a tarihinde yapılmamış yatırımların yapıldığına vurgu yapan Erdoğan yapılacak projelerin de müjdesini verdi. Erdoğan;”Uşak'ta 18 baraj ve 14 gölet var. Bay Kemal bak eserlerle konuşuyorum, lafla değil. Yahu sen klavuzu değiştir. Klavuzu karga olanın akibeti kötü olur. Bunun için Pazar günü benim Uşaklı kardeşlerim ders vermeye hazır mı? Hanım kardeşlerim kale içeriden fethedilir. Pazara bir şey kalmadı Çok çalışacağız. Gençler çok koşturun. Uşak'a stadyum yapacağız. Karaağaç göletinin bulunduğu yerde termal su bulundu ve buraya tesisler yapacağız. Kurtuluş mahallesine Millet Bahçesi yaptık ve sırada Dikilitaş var. Sağlık yatırımlarını sürdürüyoruz. Uşak'ın bir hafif raylı sisteme var ve teknik bir sıkıntı yoksa, böyle bir raylı sistemi şehrimize kazandırmaya destek vereceğiz. Uşak'ın kavgaya çekişmeye ve enaniyete değil ,hizmete ihtiyacı var " dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER