UŞAKLI OYUNCU NÖBET DİZİSİNDE

Daha önce Ertuğrul 1890 - Kaçak -Ekip 1 -Diriliş Ertuğrul - Deliler gibi birçok yapımda rol alan Uşaklı oyuncu Mehmet Pala Pazar günleri Show Tvde yayınlanan Nöbet dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

UŞAKLI OYUNCU NÖBET DİZİSİNDE

Yakışıklı oyuncu dizide İstihbaratçı Astsubay Tayfun Turhan karakteri ile seyirci karşına çıkarken dizinin konusu Hatayın Elmalı Kasabasında İlçe Jandarma Komutanlığında görevli Askerlerin hayat hikayelerini anlatmaktadır.

Nöbet dizisinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık ve  diziye yeni katılan oyuncu Mehmet Pala paylaşıyor.

Uşaklı oyuncu Mehmet Pala’nın hayat verdiği karakter İstihbaratçı Jandarma Astsubay Üstçavuş Tayfun Turhan,

28-30 yaşlarında Afyon’lu bir Türk subayıdır. Gözüpek, cesur ve soğukkanlı bir karakteri vardır. Jandarma İstihbarat birimlerinde görev almış. Yurt içi ve sınır ötesinde birçok görevde bulunmuştur. En son görevi, resmi olarak Hatay Elmalı İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı olarak, sınır ötesindeki dost birliklerle iletişimi sağlamak, merkezden gelen emirleri onlara ulaştırmak ve birlik halinde hareket etmelerini sağlamaktır.

Daha sonra merkez ilçe jandarma komutanlığında iç ve dış istihbarat alımı, iletişimi ve bölge üzerine gelişmeleri değerlendirme konusunda Barış Binbaşı ve Yiğit Yüzbaşı’ya destek verecektir.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER