TÜRKER VE TÜRK AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Türker ailesinin kızları Betül Türker ve Türk ailesinin oğulları Serdar Türk gerçekleştirilen görkemli düğün töreni ile dünya evine girdiler.

TÜRKER VE TÜRK AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Kütahya’da düzenlenen düğün törenine katılım yoğun oldu. Görkemli düğün töreni genç çiftin salonu girişi ile başlarken, çiftin nikâhını Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu kıydı. Çiftin nikah şahitliğini ise, Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya Vali yardımcısı Arif Yalçın, Kütahya eski Milletvekili Prof. Dr. Alim Işık, MHP Uşak İl Başkanı Halit Görgülü, Uşak Genç Girişimciler Kurulu Başkanı M. Alperen Cinci, MHP Uşak 1. Sıra Milletvekili Adayı Muhterem Kuruçay yaptı. Betül ve Serdar Türk çiftti bir ömür boyu hastalıkta ve sağlıkta beraber olmaya ‘Evet’ dediler.

GÖRKEMLİ DÜĞÜN TÖRENİNE YOĞUN KATILIM

Çok sayıda davetlinin bir araya geldiği düğün törenine, Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya Belediye Başkanı  Kamil Saraçoğlu, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan,Kütahya Vali yardımcısı Arif Yalçın, , 23,24 ve 25. Dönem Kütahya Milletvekili Alim Işık, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Gökhan Tomruk, Uşak Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Yusuf Görgülü, Kütahya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı İbrahim Yiğit, Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, iş adamları ve Sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER