UFUK ÇAKIR DİNLEYİCİLERİ BÜYÜLEDİ.

Ufuk Çakır'dan sevenleriyle buluştu.

UFUK ÇAKIR DİNLEYİCİLERİ BÜYÜLEDİ.

Ufuk Çakır Öğretmenler günü Konseri büyük ilgi topladı.Ufuk Çakır'ın 2 saat kaldığı sahnede Ercan Taşdemir orkestrası eşlik etti. Mutlu Keklik'in konuk sanatçı olarak katıldı.Konser alanını dolduran dinleyicileri adeta sesiyle büyüledi.

Cumhuriyet İlköğretim okulu yönetimi arşivinden çıkardığı Ufuk Çakır'ın ilkokul fotoğrafını bu güzel gecenin sonunda hediye etti.Ufuk Çakır aldığım en anlamlı hediyelerden biriydi dedi.

Memleketi Uşak'ta Valilik ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü davetiyle sevenleriyle buluşan Ufuk Çakır Konser sonunda kendisini Uşaklılarla buluşturan Uşak Valisi Funda Kocabıyık ve İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin'e teşekkür etti.

Ufuk Çakır Kimdir;

Müzik kariyerine ilkokul yıllarında mandolin ve bağlama dersleri alarak başlayan müzisyen, ilerleyen dönemlerde profesyonel olarak klavye çalmaya başladı. İlk profesyonel albümünü 2000 yılında müzikseverlerle buluşturduktan sonra 2005 yılında “BAHAR”, 2013 yılında “GÜLÜMSEME” albümlerini 2016 yılında “PARAMPARÇA”, yayınlamış ardından da “HERKES GİTMİŞ KENDİNDEN” isimli single’ı ile sevenlerinin karşısına çıktı ve müzikseverler tarafından büyük beğeni topladı. Ufuk Çakır’ın “SENİN YÜZÜNDEN” isimli şarkısını şu an tüm dijital platformlarda yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2019, 17:51

Mehmet Alperen CİNCİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER